Merhaba :)

Tüm yoga eğitmenleri  özgün bir kanal olarak yoga işini dünyayla paylaşma fırsatına layık!

Yoga eğitmenlerinin tutkunu olduğu yogayı iş olarak öğretirken daha fazla gelir elde etmesini ve yaşamlarını dönüştürebilmesine yardımcı olmaya odaklanmış Kadın Kurucularız!

Dijital Yoga “Birlikte Büyüyoruz “ mottosuyla Covid 19 sürecinde vizyoner dönüşüme uyum sağlama motivasyonuyla ortaya çıktı.

Türkiye’de bununla ilgili bir örnek yok!

Kurucu ortağımız Çağla, 2015 yılında “kariyerim” dediği işinden ayrılmaya karar verdiğinde yurtdışında yaşıyordu.

Çağla’nın önünde iki seçeneği vardı.

Türkiye’de hayranı olmadığı “kariyerine” devam etmek ya da bir Girişimci gibi düşünerek çok sevdiği Yoga’yı aşkla iş olarak sunabilmek.

Çok geçmeden hibrit iş modeli ile yogayı sunmak için girişimlerde bulundu.

2016 yılında ilk Online Kendi Hızında Takip edilebilir yoga programı “21 Gün Yoga” yogayı öğretmenin bir çok yolu olmalı motivasyonuyla hazırladı ve işe yaramıştı!

Yoga’yı alışılmışın aksine Yüzyüze ve Çevrimiçi olarak öğretmek mümkündü!

Kurucu ortağımız Şeyma, İstanbul Teknik Üniversitesinde Çevre Mühendisliği ve İTÜ’de Çevre Biyoteknolojisi Yüksek lisans eğitimimi tamamladıktan sonra aile birleşimi sebebiyle yurtdışına yerleşti ve yurtdışında bulunduğu sürede yoga eğitmenliği programını tamamladı.Bu dönemde çevre mühendisliği kariyeri dijital pazarlama alanına evrildi. Dijital Pazarlama ile ilgili olarak Oxford Business Said Digital Marketing Disruptive Strategy programını tamamladı. Bireysel markalara, koçlara dijital platformlarda işlerini yapılandırmaları, zamanı, parayı ve emeklerini daha efektif kullanarak sürdürebilir iş geliştirmeleri adına destek olan Şeyma, Çağla’nın hibrit iş modeli ile yogayı sunma girişimlerinde en büyük destekçisiydi!

Modern Çağda Yoga Öğretme eğitiminde sık sık tekrar ettiğimiz bir cümle: Girişimci gibi düşünün!

Girişimcilik sadece finansal olarak değil aynı zamanda ruhsal ve zihinsel olarak da bir özgürleşme aracı.

Yoga’yı gerçek bir iş olarak görmek gelir elde etmenin yanı sıra kişisel dönüşümünüz için gerekli olan ihtiyaçlarınızı karşılamaya da olanak tanır, bundan güzel ne olabilir!

Ve bunu yoganın değerleriyle kendi değerlerinizle uyumlu bir şekilde yapmanız mümkün!

Birlikte Büyüyoruz!

Ve bu yolculukta bizden destek isterseniz sizi %100 destekleyeceğiz.

Çağla, Şeyma ve tüm Dijital Yoga ekibi, sorularınızı yanıtlamak, başarılarınızı kutlamak ve hayal ettiğinizden daha fazlasını başarmanıza yardımcı olmak için burada!

Sadece Hayal Edin!

Tüm zihninizle hayal edin, tüm kalbinizle inanın, ve bizimle başarın