CANVA’YI  PRO’YA YÜKSELTMEYE DEĞER Mİ?

25 Mayıs 2022


Canva pek çok girişimci ve işletme için çok kolaylaştırıcı. Sosyal medya görselleri, tanıtım materyalleri gibi ihtiyaç olabilecek tüm herşey Canva'da mevcut. En güzel kısmı da  tüm bunları grafik tasarım deneyimine ihtiyaç olmadan yapabilmek. Peki Canva Pro mantıklı mı?, ücretsiz hesabınızı Pro’ya yükseltmek gerekli mi?, bu ne sağlar gibi sorular için bu yazımızda Canva Pro’nun ücretsizde olmayan en sık kullandığımız 5 özelliğinden bahsedeceğiz.

Canva Pro'nun kullanmayı en çok sevdiğimiz 5 özelliği:

  1. Arka Plan Kaldırma- Fotoğrafların arka planını kaldırarak ürünü/kişiyi vurgulamaya ve istediğin renk/dokuyu eklemeye yarıyor.

  2. Marka kiti- Tek tıkla kendi markanın renk, yazı tipini ekleyerek tüm tasarımlarda tutarlılık sağlıyor.

  3. İçerik Planlayıcı- Zaman önemli.  İçerikleri tek bir seferde tasarlayıp, oluşturduktan sonra ileri bir tarihe sosyal medya platformlarında paylaşmak için planlamaya yarıyor.

  4. Yeniden Boyutlandırma- Yeni tasarım hazırlamak yerine farklı platformlar için tasarımı tek tıkla hızlı ve kolay yeniden boyutlandırmayı sağlıyor.

  5. Çok daha fazla bileşen, fotoğraf ve  Canva Creatorlar tarafından tasarlanmış hazır şablon sunarak çeşitliliği arttırıyor.

Yoga İşiniz için Takip Edebilceğiniz Canva Creator Hesaplarına göz atın.

CANVA’YI  PRO’YA YÜKSELTMEYE DEĞER Mİ? yazısında en sık kullandığımız  5 Canva Pro özelliğinden bahsettik. Dijital Yoga olarak 2016 yılından beri kullandığımız Canva'nın Pro versiyonu işimizi hızlandırdı ve kolaylaştırdı. Eğer hala Canva Pro'ya yükseltmek konusunda kararsızsanız Canva'ya kaydolarak Canva Pro'yu 30 gün boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz.

Kendi deneyimlerinizi paylaşmak için bizimle iletişime geçin.

Birlikte Büyüyoruz Mottosuyla çıktığımız bu yolda Şeffaflık önemli! 

Okumakta olduğunuz CANVA’YI  PRO’YA YÜKSELTMEYE DEĞER Mİ? blog yazısı bazı işbirliği linkleri içermektedir. Paylaşımlarımız hoşunuza gider ve bize destek olmak isterseniz linkler üzerinden yapacağınız herhangi bir işlemle, hiçbir ekstra ücret ödemeden ufak bir komisyon almamızı sağlayabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

Eğer henüz Canva hesabınız yoksa Canva Pro'ya buradan kaydolun.BU YAZILAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR!

Sadece Hayal Edin!

Tüm zihninizle hayal edin, tüm kalbinizle inanın, ve bizimle başarın