Dijital Yoga 101: Özgün Ol!

25 Kasım 2020


Dijital Yogada Özgün Olmak

Kendi topluluğunuzu oluştururken bir adım, belki de onlarca adım öne çıkmanızı sağlayacak önemli parametrelerden birisi de özgünlüktür.
Sevdiğiniz markaları düşünün! Neden takip ediyorsunuz? Çünkü hepsinin sunduğu ayrı bir değer, özgün bir tarafları vardır. Yoga işinizdeki marka ve markanızın yüzü de sizsiniz.
Yoga işinize dışarıdan bir marka aramak yerine kendinizi markaya dönüştürmeniz için faydalı olabileceğini düşündüğümüz 3 önerimiz var.

Dijital yoga derslerinin en önemli avantajlarınadn biri stüdyo derslerinden daha büyük kitlelere ulaşma imkanıdır.

#1 Kendi Hikayenizi Paylaşın

İnsanların sizi tanımasını sağlayın.Paylaşımlarınıza kendi bakış açınızı katın.Mutlu olduğunuz, ilginizi çeken şeyler, hayal kırıklıklarınız, anılarınız.Kısacası sizi siz yapan şeyleri paylaşmak oluşturacağınız toplulukla bağ kurmanızı ve güven oluşturmanızı sağlayacaktır.

#2 Herkese hitap etmeye çalışmayın, Sunabileceklerinizin farkına varın!

Herkese hitap etmeye çalışmak kendinizi tam olarak ortaya koyamamanıza sebep olacaktır.Stüdyo derslerinde olduğu gibi dijital yoga derslerinizde de kendinizi ortaya koymaktan çekinmeyin, herkesin ne sunduğuna göre değil kendi sunabileceklerinize göre hareket edin.

#3 Kendi Sesinizi Bulun!

Paylaşımlarınızı, blog yazılarınızı , kısacası hitap ettiğiniz her yazıyı bir kere de sesli okuyun.Gerçekten sizi olmadığınız gibi gösteren cümleler, ifadeler uzun vadede özgün olmanıza engel olacaktır.
Sizinde eklemek istediğiniz önerileriniz varsa yorumlarınızı  bekliyoruz. Ayrıca  İletişim sayfasından ve  Sosyal Medya adreslerimizden de bizlere hızlıca ulaşabilirsiniz…BU YAZILAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR!

Sadece Hayal Edin!

Tüm zihninizle hayal edin, tüm kalbinizle inanın, ve bizimle başarın